Pandora šperky

Šperky Pandora se vyrábí již od rou 1982 a sídlí v Kodani, v Dánsku. V dnešní době je možné zakoupit šperky Pandora již ve více než 80. zemích, na šesti různých kontinentech. V České Republice jsou v současné době k dostání ve 33 obchodech. Posláním firmy Pandora je nabídnout všem ženám cenově dostupné, světové šperky prvotřídní kvality, které pokud je to vůbec možné, Vás udělají ještě krásnější a rozjasní Váš den.

Šperky Pandora jsou ty, které nebudete chtít sundat a budete pyšná na to, že je nosíte. Tyto šperky jsou naprostý originál, jehož konečná výroba je dělaná zásadně ručně, aby byla zajištěna naprostá bezchybnost šperků, na kterou klade firma veliký důraz. Ovšem dokonalý vzhled není to jediné, co Vám šperky Pandora nabízí. Největší důraz je kladen především na kvalitu a dlouhou životnost, proto jsou šperky vyráběny pouze z prvotřídních materiálů jako je například zlato, stříbro či pravá kůže.

Najdete zde ovšem i spoustu originálních materiálu a netradičních šperků, které zdůrazní Vaši jedinečnost. Přívěsky a náramky jsou nejrozšířenější, sekcí a mimo jiné Vám nabízejí diamanty, perly, zirkony a nepřeberné množství symbolů či písmen, ze kterých si můžete vytvořit svůj vlastní a jedinečný náramek. Šperky Pandora nezapomínají ani na pestrost ročních období, a proto zde naleznete i řadu výrobků, které jsou inspirované a přizpůsobené jednotlivým z nich. Jemnost jara je vyjádřena pomocí malých motýlků, něžných květů a třpytivého přívalu barev, které skrývají hlavní podstatu jara.

Krásné letní období nabízí výlet do tropického ráje plného výrazných květů, hýřících barev, fascinujících vzorů a tajemných motivů, které zachycují zábavou prozářené letní dny. V neposlední řadě můžete vybírat i z nejnovější kolekce Essence colection, která představuje dvanáct hvězdných znamení v podobě přívěsků, s jejichž pomocí rozvinete naplno svůj potenciál a vyjádříte svou vlastní podstatu. Tato kolekce je vyrobena ze sterlingového stříbra, které obohacují třpytivé kubické zirkony nejvyšší kvality. Samozřejmě zde nechybí ani široká nabídka prstenů, náramků a náušnic, které Vám mimo jiné nabízí šperky vyrobené z 14k zlata, sterlingového stříbra kůže či látky. Tyto šperky mohou být dále ozdobeny drahokamy, vzácnými kovy, kubickými zirkony, perlami a jedinečným designem. Ochranná značka Vám pak zajistí pravost šperku. Šperky Pandora jsou jedinečné a moderní šperky, které krásně podtrhnou Vaši krásu a zvýrazní Vaši jedinečnou osobnost.

více info zde: http://pandora-sperky.cz/

 

 

 

Neoriginální náramky se slevou až 95%

Partyobleceni.cz na Facebooku
RYCHLÝ KONTAKT
Anketa

Nejvíce mě zaujalo :

Celkem hlasů: 408420